Menu Zamknij

TTT

Grupa TTT działa od trzech lat i konsekwentnie szlifujemy nasz hip-hopowy sznyt. W skład grupy wchodzi trzech przyjaciół – jeden z nas zajmuje się produkcją bitów, natomiast całym składem nawijamy. Co więcej, gramy również na perkusji (Łukasz) oraz klawiszach (Bartosz). Nasza dwójka ma też doświadczenie sceniczne, które nabyliśmy w poprzednich zespołach, grając muzykę rock/blues/funk. W 2023r.

Wydaliśmy album BASEMENT SESSION, który na chwilę obecną ma ponad 65 tys. odtworzeń. Aktualnie jesteśmy w trakcie promocji i wydawania drugiego albumu, który ukaże się już 14.06! W naszych kawałkach opowiadamy o życiu trzech chłopaków z Pszczyny, z hip-hopową zajawką. Poruszamy tematy codzienności, miłości oraz pomniejszych problemów z jakimi się zmagamy. Słuchając nas można usłyszeć klasyczne hip-hopowe brzmienia, które łączymy z funk’iem, housem i trapem. Nadchodzący album jest bardzo zróżnicowany pod względem stylistyki numerów, a dwa z nich (wcześniej niepublikowane) przesyłam w załączniku – ROLL IT UP oraz NIE MA O CZYM GADAĆ.
Nowy album promują już trzy wydane kawałki – WITAJ W NASZEJ DZICZY, WSZYSTKO TO CO WRACA NOCĄ oraz NIE MAM CZASU 2 – dostępne na każdej platformie.

WITAJ W NASZEJ DZICZY – https://open.spotify.com/album/37ds6frojikVsLU86nJt45?si=dONDMIKBT9GWcDEvbLna3A

WSZYTSKO TO CO WRACA NOCĄ – https://open.spotify.com/album/6MPbuk117lTQ9o1NDkGgSB?si=DSkmA4cLTOq_0yZG6K7TBg

NIE MAM CZASU 2 – https://open.spotify.com/album/0ADrIzMvpmGfQZuD8vMA7f?si=55tQDBFcTUuVD-_icA0nOA

Spotify: https://open.spotify.com/artist/4ZyWYBRwQG3SfrFUA9PMAU?si=MgYMwuZvT4eNoJ026kJMLg

Instagram: https://www.instagram.com/tylkotlustetopy/

YouTube: https://www.youtube.com/@tylkotlustetopy

Facebook: https://www.facebook.com/TylkoTlusteTopy/

TikTok: https://www.tiktok.com/@tylkotlustetopyttt